0

Bayan sohbet operatörleri

                                                                HOŞGELDİNİZ

Bayan sohbet operatörleri

 

 - Eylül 25, 2013 - Genel

2010 yılından beri büyüyen sohbet sektöründe bayan sohbet operatörlüğüne oldukça fazla ilgi olmaya başladı. Bunun yanı sıra evlerinde oturan bayanlar da bu sektöre yönelmeye başladılar. Bayan sohbet operatörlüğünün en büyük avantajı da normal bir işten kazanabileceğiniz paranın 5 veya 6 katını kazanabilmeniz. Bu fırsatı kullanan bayanlar hem evlerinde kendi işlerini yaparak hem de bayan sohbet operatörlüğü yaparak para kazanmaya devam ediyorlar zira bayan sohbet operatörlüğü sohbet sektöründeki iş hacmi bakımından ek iş olmaktan çıktı.Yazının devamını okumadan hemen iletişime geçmek isteyenler için;
Telefon numarası : 532 777 15 84
Skype adresi : odnoklas.niki
E-mail adresi : odnoklassnikicomtr@gmail.com

Sohbet operatörü olarak evden para kazanmak mı?

Aslına bakarsanız geçmiş yıllarda evden para kazanmak terimi tamamen bir ütopya halindeydi. Zira evden para kazanıyorum diyenlere “oturarak para mı kazanıyorsun” diyerek dalga geçmişliğiniz de olmuştur. Gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak çeşitlenen sektörler artık evden para kazanmanıza imkan sağlıyor. Artık evde bilgisayar başında oturarak ve sohbet ederekyüklü miktarda paralar kazanmanız mümkün. Nasıl mı?

Bayan sohbet operatörlüğü

Sohbet operatörü olarak evden yüklü miktarda paralar kazanmanız mümkün. Bunun için sadece bilgisayarınız, internetiniz, kameranız ve tatlı dilli bir üslubunuz olması yetiyor. Bir bayansanız ve bu koşulları sağlayabiliyorsanız bir sohbet operatörü adayısınız demektir.

Bayan sohbet operatörü mü olmak istiyorsunuz?

Nasıl sohbet operatörü olurum sorularınızı duyar gibiyim. Size evden para kazandıracak bir iş fırsatına nasıl hayır diyebilirsiniz ki? Sohbet sitelerinin bayan sohbet operatörlerinde aradığı özellikler genellikle fazla olmuyor. Yani sohbet operatörü olmanız aslında çok kolay. İşe araştırarak başlayın, iş verenlerinizi ve sohbet sitelerini araştırın. Her sektörde olduğu gibi sohbet sektöründe de kötü firma ve iyi firma ayırımı yapmalısınız. Örneğin Türkiye’de ilk defa sohbet sitesi için marka tescilli com.tr alan adına sahip odnoklassniki.com.tr siz bayanlar içinsohbet operatörlüğüne başlamak için biçilmiş kaftan. Eğer zaman kaybetmeden sohbet operatörlüğü için başvuruda bulunmak istiyorsanız 532 777 15 84 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilir, kayıt oluşturabilir ve anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bayan sohbet operatörü

Bayan sohbet operatörü

Nasıl ve ne kadar kazanacaksınız?

Sohbet sektöründe de çeşitli firmaların farklı fiyatlandırma teknikleri bulunmaktadır. Genelliklebayan sohbet operatörlerine saatlik ücret olarak 15tl ile 20tl arasında saatlik prim verilir. Marka tescilli com.tr alan adında faaliyet gösteren sohbet sitesi odnoklassniki.com.tr bünyesi altında çalışan bayan sohbet operatörlerine sektör fiyatlarının üstünde saatlik primler vermektedir. Saatlik prim olarak 25tl gibi bir bütçe ayıran odnoklassniki bu cömertliği ile fark yaratarak diğer sohbet sitelerinin bir adım önüne geçerek bayan sohbet operatörlerinin ilk tercihi olmuştur Ayrıca odnoklassniki’nin geliştirdiği hediye sistemi ile bayan sohbet operatörlerinin saatlik primlerini 50tl ve daha üstüne kadar çekme imkanları da bulunmaktadır.

Kabaca bir hesapla günde 8 saat çalışarak ayda minimum 6.000TL kazanmanızı mümkün kılan bayan sohbet operatörlüğü bayanlara gerçekten mükemmel bir iş fırsatı yaratmıştır.

Odnoklassniki’de bayan sohbet operatörü olmak için aşağıdaki telefon numarasıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktor.

Telefon numarası : 532 777 15 84
Skype adresi : odnoklas.niki
E-mail adresi : odnoklassnikicomtr@gmail.com

 

Odnoklassniki büyüyor

 - Eylül 25, 2013 - Genel
Herkese merhabalar. Odnoklassniki geçtiğimiz 2 hafta içerisinde gerek alt yapısı gerek bağlantı sayısı gerekse üye sayısı bakımından %200 bir büyüme gösterdi. Yaptığımız çalışmalar ve sizlerinde katkıları sonucundaodnoklassniki‘yi açıldığı günden bu zamana kadar öngörülerimizin de üstünde büyütmeyi başardık.

Neler oldu?

Geçtiğimiz 2 hafta içerisinde toplam 15 model odnoklassniki‘de hesap oluşturdu.
17.000 üye odnoklassniki profili yarattı,
Toplam 150.000 ziyaretçi odnoklassniki‘yi ziyaret etti,

Odnoklassniki hız kaybetmeden büyümeye devam ediyor.

Canlı sohbet odaları

 - Eylül 20, 2013 - Genel
Daha önceki yazılarımızda odnoklassniki’de nasıl canlı sohbet odalarına girebileceğinizi anlatmıştık. Daha önceki yazıları okumayanlar burayatıklayarak okuyabilirler. Bu yazımızda ise canlı sohbet odalarında neler yapabileceğinizi sırayla anlatacağız. Her yazımızda olduğu gibi şimdiden iyi muhabbetler dileriz.

Canlı sohbet odalarına giriş

Odnoklassniki’ye üye olmadan önce dilerseniz misafir girişi yaparak bir canlı sohbet odasına girebilirsiniz. Canlı sohbet odasına giriş. Gireceğiniz bu odada üye olan diğer misafirlerin konuşmalarını, canlı modelin konuşmalarını okuyabilir ayrıca canlı modeli belli bir süre kameradan izleyebilirsiniz. Misafir girişinin bir dezavantajı model ile sohbet edemez, eğer model özel sohbet odasına girerse odadan çıkmak zorunda kalırsınız. Zira misafir girişini canlı sohbet odalarınınasıl kullanacağınıza dair bir deneme sürümü olarak değerlendirebilirsiniz.

Odnoklassniki’ye üye olarak siteye girdiğinizde(Odnoklassniki üye ol), hesabım sayfasında online modelleri, özel sohbet odalarındaki modelleri ve offline modelleri görebilirsiniz. Online modeller arasından herhangi bir modeli seçerek modelin canlı sohbet odasına girebilirsiniz. Bu odalarda model özel sohbet odasına geçmeden önce (eğer sizle özel sohbet odasına geçmemiş ise) model ile süresiz sohbet edebilir, modeli kameradan izleyebilirsiniz. Bir sonraki buluşmamızda sohbet odalarına dair daha geniş bir makale okuyacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Kısayollar :

Odnoklassniki giriş
Odnoklassniki kayıt
Kameralı sohbete başla

Kameralı sohbet, genel oda ve özel oda ayırımı

 - Eylül 17, 2013 - Genel
Öncelikle yine herkese merhabalar, bugün sizlere kameralı sohbet odaları, genel odalar ve özel odalar arasındaki farklılıkları ve bu odalarda neler yapabileceğinize dair küçük tüyolar vereceğim. Şimdiden herkese iyi sohbetler bol muhabbetler dilerim.

Kameralı sohbet

Odnoklassniki bir önceki yazımda da belirttiğim gibi misafirler ile sohbet etmeye gönüllü modelleri bir araya getiren bir sistemdir. Tabii sohbetler sırasında modellerimizin kamerası açık olacağından oluşan sohbet ortamına farklı bir sıcaklık gelmesi söz konusudur. Odnoklassniki’nin genel çalışma prensibini de anladığımıza göre genel kameralı sohbet odaları ve özel kameralı sohbet odaları arasındaki farklar ve bu odalarda neler yapabileceğinize dair ufak bilgilere geçebiliriz.

Genel sohbet odalarında neler yapabilirsiniz?

Genel sohbet odaları net bir tabirle modeller ile siz misafirlerin ortak buluşma noktasıdır. Yani bunu bir evin oturma odası olarak düşünebiliriz. Genel sohbet odalarında modeller tüm misafirlerle konuşur ve tüm misafirler modelin kameradaki canlı görüntüsünü görebilir. Genel sohbet odalarında modelin hükümleri geçerlidir. Yani burada kısaca modeli ev sahibi olarak’da düşünebiliriz. Eğer genel sohbet odasından bir misafir modele özel sohbet daveti yollar ve model de bunu kabul ederse muhabbet yazının devamındaki noktaya gelir;

Özel sohbet odalarında neler yapabilirsiniz?

Misafir ve model özel sohbet odasına geçtikten sonra modelin ve misafirin diğer misafirlerle iletişimi tamamen kesilir. Yani bunu bir evin yatak odası olarak düşünebiliriz. Model sadece özel odaya geçen misafirle muhattap olur ve bire bir özel muhabbet başlamış olur. Bu odalarda misafirin hükümleri geçerlidir. Model misafirin satın almış olduğu süre boyunca misafir ile iletişim içinde olur ve misafirin istediklerini yapar. Bu ortam özel bir ortam olduğu için modelin kamera karşısındaki davranışları tamamen özel odadaki misafirin tavrıyla alakalıdır. En açık tabiriyle özel odalar misafir ile modelin yalnız kaldığı bir ortam olur.

Gelecek yazılarda sohbet odalarında modellerin ilgisini nasıl çekeceğinizi anlatarak küçük tüyolar vermeye devam edeceğim.
E ne diyelim, tekrar hoş sohbetler.

Odnoklassniki Türkçe

 - Eylül 16, 2013 - Genel
Öncelikler herkese merhaba,Uzun uğraşlar sonunda odnoklassniki Türkiye sayfasını açmayı başarmış bulunuyoruz. Siz değerli misafirlerimize keyifli dakikalar sunmak için tüm modellerimiz ve teknik ekibimiz günlerce bu anı bekledik,

Ve ODNOKLASSNIKI;

Haziran aynın başından bugüne dek süren çalışmalar sonunda meyvelerini vermeyi başladı. Odnoklassniki.com.tr alan adı altında kameralı sohbet hizmeti veren sistemimiz an itibari ile açılmış ve hizmete başlamıştır. Tabi bununla ne kadar gururlansak azdır. İşin şakası bir yana size odnoklassniki’den biraz bahsetmek istiyorum.

Nedir ?

Odnoklassniki, modellerle sınırsızca ve görüntülü sohbet edebileceğiniz kameralı chatsitesidir. Genel odalarda modellerle ücretsiz kameralı sohbet edebilir, ayrıca özel odalarda modeller ile bire bir kameralı sohbet etme şansı bulabilirsiniz.

Nasıl çalışır ?

Odnoklassniki sohbet etmeye gönüllü modeller ile siz misafirleri sanal ortamda buluşturup görüntülü sohbet imkanı sağlamak prensibi ile çalışan bir sistemdir. Misafirlerimiz yani siz sisteme girer, beğendiğiniz bir modeli seçer ve anında kameralı sohbete başlarsınız. Dilerseniz modellerin de sizi görmesini sağlayabilir ve mükemmel bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Mükemmel;

Evet, sistem hakkında yeterli bilgi edindiğimize göre daha fazla vakit kaybetmemize gerek yok;
Buradan sisteme kayıt olabilir ; Odnoklassniki kayıt
Buradan giriş ; Odnoklassniki giriş
Buradan da yardım sayfamıza ulaşabilirsiniz ; Odnoklassniki yardım